0

Релігійні лідери Україні обговорили перспективи захисту суспільної моралі

Релігійні лідери Україні обговорили перспективи захисту суспільної моралі

Релігійні лідери Україні обговорили перспективи захисту суспільної моралі

22 грудня 2011р. постійна комісія Київської міської ради з питань культури та туризму, спільно з Українським біблійним товариством провела Круглий стіл на тему: «Нова редакція закону України «Про захист суспільної моралі» та взаємодії державних (муніципальних) установ та релігійних організацій».

В круглому столі взяли участь представники більшості релігійних конфесій, що функціонують у Києві, науковці, представники громадських організацій та київської влади. Мусульманська громада була представлена муфтієм ДУМУ «Умма» шейхом Саїдом Исмагиловим, прес-секретарем Духовного управління О. Гузіком, а також – головою РСМОУ “Київський муфтіят” Канафія Хуснутдіновічем.

Представники всіх конфесій висловили свою стурбованість тією аморальністю, яка стала нормою в рекламі, кіно, телебаченні, а так само на сторінках друкованих засобів масової інформації. Релігійні лідери закликали владу посилити контроль і навести лад в цих галузях.

Особливо наголошувалося, що проблеми наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, проституції, гомосексуалізму, розповсюдження СНІДу та венеричних захворювань викликані ні чим іншим, як занепадом моральності в суспільстві. Починаючи з самого юного віку, українські діти стикаються з усім цим повсюдно – від рекламних носіїв до фільмів і газет. Незважаючи на те, що релігійні організації роблять все можливе для морального виховання своїх прихожан всі засоби масової інформації зводять нанівець багато зусиль священнослужителів.

Голова комісії Київської ради з питань культури та туризму Олександр Бригинець поділився своїми спостереженнями: «Особливо цинічно, коли певні види реклами сигарет і алкоголю розраховані спеціально на дітей. Так в деяких супермаркетах реклама тютюнових виробів розташовується біля кас на висоті метра від підлоги. Батьки, які стоять біля каси цю рекламу не помічають, у той час як у дітей вона знаходиться перд перед очима ».

Муфтій ДУМУ «Умма» Саїд Ісмагілов запропонував київській владі на муніципальних каналах заснувати спеціальні передачі, в яких лідери всіх конфесій будуть мати можливість обговорювати соціальні проблеми і пропонувати їх рішення.

Також священнослужителі вимогали від влади міста не допустити в Києві запланований і активно рекламований парад сексуальних меншин. Влада міста пообіцяли не давати дозволу на подібні заходи.

Підшито до: Новини Мітки: 

Останні записи