0

Іслям Гімадутін на віче:«Ми всі різні, але ми єдиний народ!»

8098923 березня на Майдані Незалежності в Києві відбулося «Віче за єдність України». На сцені Майдану виступили секретар РНБО Андрій Парубій, колишній предстоятель УГКЦ Любомир Гузар, глава СБУ Валентин Наливайченко, міністр культури Євген Нищук та інші. Однією з головних тем виступів усіх спікерів була ситуація в Криму. Прозвучало багато слів підтримки і подяки на адресу кримських татар, які відстоюють територіальну цілісність України.

Серед тих, хто виступав з головної сцени країни, був і глава правління ДУМУ «Умма» Іслям Гімадутін.

Він розповів про засідання Ради церков і релігійних організацій Донецької област, де було підтримано теріторіальну цілістність країни, а також зачитав перед Майданом Звернення до народу України щодо подій в країні, прийняте радою.

«Ми звертаємося до всього народу України з проханням почути наш голос, який звучить з її східних меж. Ми всі різні, але ми єдиний народ! У нас різні світоглядні позиції, ми належимо до різних релігійних конфесій, у нас різні культурні смаки, національні риси, ми спілкуємося різними мовами … Але всі ми прагнемо одного — миру і спокою, процвітання та свободи в єдиної неподільної України. У нас одна рідна земля — земля України», — йдеться у зверненні .

На завершення свого виступу Іслям Гімадутін зазначив, що мусульмани нашої країни тужать за тими, хто віддав свої життя за світле майбутнє України. «З точки зору Ісламу можна сказати, що вони скоїли джихад. Бо Пророк Мухаммад (мир йому й благословення) сказав, що кращий джихад, коли чоловік сказав слово правди в обличчя тиранові» , — додав голова правління ДУМУ «Умма».

Підшито до: Новини

Останні записи