0

Рада церков і релігійних організацій за єдність країни

1503811_1447598975476302_2043085607_n_1Рада церков і релігійних організацій Донецької області одностайно висловлює свою стурбованість діями лідерів сусідньої держави, що підштовхують українців до розколу у цей непростий для нашої держави період. Українці і росіяни, вірмени й греки, кримські й волзькі татари, євреї, представники народів Кавказу і багато інших громадян, які розмовляють різними мовами і сповідують різні релігії, показали, що немає такого питання, яке могло б принципово розділити жителів України. Мусульман регіону представляли муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов і голова Донецької філії ВАГО «Альраід» Хамза Ісса.

За підсумками засідання Рада опублікувала звернення до співвітчизників, у якому зазначається, що незважаючи на різницю світоглядних поглядів і культурних уподобаньвсі, усі ми — єдиний народ, який одностайно прагне до миру і безпеки, благополуччя і свободи в єдиній цілісній Україні.

Делегати з захопленням відзначили, що ми є свідками народження нового покоління сильних духом людей, для яких свобода і загальнолюдські цінності важливіші за матеріальні блага.

Рада закликала усіх людей доброї волі молитися за мир і взаєморозуміння між прихильниками різних політичних поглядів, а також підкріплювати свої молитви справою шляхом єднання і взаємодопомоги у здійсненні благородних справ.

Підшито до: Новини

Останні записи