0

ДУМУ «Умма» співчуває голові Меджлісу

umma_web_660x180Духовне управління мусульман України «Умма» від імені мусульман України висловлює свої глибокі співчуття голові Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову у зв’язку зі смертю батька АбдураманСейтасаног’лу Чубарова.

30 березня Всевишній Аллах упокоїв душу свого щирого раба.

Чубаров Абдураман народився в 1931 роців в селі Айсерез Судакського району Кримської АРСР. 18 травня 1944 року підлітком, як і всі кримські татари був депортований з Криму. На долю Абдурамана і його народу випало чимало важких випробувань. Але ми знаємо — кого любить Господь, того й випробовує. Чубаров Абдураман, як і всі його співвітчизники, всіляко підтримував і допомагав Національному руху кримських татар. Повернення в рідний Крим після довгих років депортації довело — боротьба була немарною.

Абдураман Чубаров за своє довге життя виростив чотирьох синів, якими міг по праву пишатися, здобув любов і повагу односельців.

Ми просимо у Всевишнього Аллаха у цей важкий час для рідних і близьких померлого терпіння та кріпкої віри.

Посланець Аллаха Мухаммад (мир йому і благословення) казав: «Аллах Всевишній говорить: «Якщо Я заберу у Мого віруючого раба близького друга, а він покірно перенесе втрату, то нагородою йому від Мене послужить тільки Рай».

Підшито до: Новини, Офіційні заяви, топ 3

Останні записи