0

ДУМУ «Умма» співпрацюватиме із Союзом мусульман Грузії

DSC0ененене3754В Батумі після завершення міжнародної конференції, присвяченій Пророку Мухаммаду (мир йому та благословення) муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов і голова Союзу мусульман Грузії Зураб Ціцхладзе уклали договір про дружбу і співпрацю.

Цей документ передбачає розвиток двосторонніх духовних контактів, взаємодопомогу, обмін досвідом, літературою, а так само спільну участь у релігійних, культурних та наукових заходах.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов підкреслив: «У нас, як духовного управління, багато спільного з Союзом мусульман Грузії. Ми не тільки близькі в релігійних канонічних аспектах, але маємо також схожі погляди на розвиток та відродження Ісламу. Це було однією з основних причин, що спонукали нас до укладання такого договору».

Слід нагадади, що договір про співпрацю з мусульманським об’єдненням для ДУМУ «Умма» не є першим. Значно раніше були підписані документи про взаємодію із духовними управліннями та обєднаннями мусульман Молдови, Білорусі, Литви.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи