0

70-річчя депортації: не стерти пам’яті народу

_4Сьогодні 18 травня в 70-ту річницю депортації кримськотатарського народу зі своєї батьківщини мусульмани України разом зі своїми кримськими братами сумують за померлими під час висилки у 44-му році.

Неможливо усвідомити що пережили мусульмани Криму, яких насильно вирвали з рідних домівок, розлучили з мечетями, відірвали від землі пращурів, позбавили близьких серцю гір, моря, особливого кримського повітря, покалічили сім’ї, залишивши дітей сиротами. Але не дивлячись на важкі випробування кримськотатарський народ зберіг найголовніше — релігію істини — Іслам і віру в Великого Аллага.

Що б не трапилося, але біль і пам’ять про жертв депортації ніколи не зникнуть. І марні й нікчемні спроби тих, хто сьогодні намагається стерти цю пам’ять, право на мітинг, траурний молебень, право спокійно без побоювань жити на своїй землі. Достатньо на таких Всевишнього і Його мудрого рішення.

Просимо Всемогутнього Аллага, окрім якого немає іншого Бога, змилуватися над душами вбитих, замучених кривавим режимом мусульман, воістину вони померли мученицькою смертю. Так відплати їм, о Господь, за їх віру, надію на Твоє прощення і поблажливість, райським садами.

О Аллаг, зупини несправедливість і беззаконня на землі, зміцни твоїх праведних рабів, щоб поширювалося Слово Істини! Амін!

 ДУМУ «Умма»

Підшито до: Важливе, Новини, Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи