0

Мусульманські організації України висливили солідарність з сирійським народом

Мусульмани Україні, як і всього світу, з величезною тривогою і печаллю стежать за трагічними подіями в Сирії, де здійснюються небачені звірства проти цивільного населення, що вимагає волі, демократії й поваги їх гідності.

З Сирії продовжують надходити повідомлення про страхітливі бомбардування й обстріли житлових кварталів, щоденне вбивство сотень людей, особливо в місті Хомс, яке стало символом опору мужнього сирійського народу  щодо тиранії “кривавого м’ясника”.

У зв’язку з цим, мусульманські організації України виражають свою солідарність з сирійським народом у цей переломний момент його історії й категорично засуджують тривалі масові вбивства.

Незважаючи на величезну рішучість сирійського народу до волі та змін, багатократних закликів провідних світових держав і політиків, так само і близькосхідних, сучасний сирійський режим наполегливо чіпляється за владу, що вислизає з їх рук, і використовує усі можливі ресурси пригнічення і терору, і відповідає на сподівання свого народу безпрецедентним пролиттям крові.

Мусульмани України виражають нескінченний біль у зв’язку з безперервними стражданнями наших братів у Сирії та тією величезною ціною, яку вони платять за свою волю.

Починаючи з березня минулого року, сирійці збираються на площах, з вимогами поваги їхніх основних прав, проте зіштовхуються з організованою кампанією вбивств, тортур і репресій, які вже змусили багатьох з них бігти у пошуках притулку до сусідніх країн.

У цей доленосний для сирійського народу момент, ми закликаємо всю світову спільноту, арабський і мусульманський світ,  впливові міжнародні структури, негайно знайти  ефективні форми впливу на правлячу кліку Сирії, змусити її рахуватися з думкою свого ж народу.

Ми також звертаємося до російського керівництва усвідомити історичну неспроможність тривалої підтримки режиму Б. Асада, що містить у собі небезпеку повної дискредитації іміджу Росії в арабському світі і матиме серйозні негативні наслідки для традиційних російсько-арабських відношень.

Упевнені, що світле майбутнє Сирії можливе тільки за умов волі, демократії і справедливості, припинення тиранії й поваги до думки її народу. Тільки так багатонаціональний і багатоконфесійний сирійський народ створить міцні основи справжнього світу, спокою, згоди і проквітання для усіх своїх громадян в єдиній сирійській державі.

ВАГО “Альраїд”
ДУМУ “Умма”
ВГО “Український центр ісламознавства”
ГО “Разом із законом”
Підшито до: Офіційні заяви

Останні записи