0

«Ми належимо Аллагові і до Нього повернемося»

111_3Духовне управління мусульман України «Умма» висловлює співчуття заступникові муфтія, голові шаріатського комітету з фатов,  імаму мечеті Київського ісламського культурного центру шейху Імаду Абу Ар-Руббу і його родині у зв’язку із втратою батька.

9 червня Всевишній Аллаг покликав до себе душу свого вірного Мустафи Мухаммада Абу Ар-Рубба.  Після джаназа-намазу в мечеті району Аль-Хуссейн його було поховано в місті Зарка, Йорданія.

Висловлюємо співчуття шейху Імаду, а також його сім’ї, родичам і друзям, у зв’язку з втратою.

Посланець Аллага (мир йому та благословення) говорив про терпіння: «Якщо кого-небудь із рабів Аллага спіткає нещастя і він скаже: «Воістину, ми належимо Аллаху і до Нього ми повертаємося, о Боже , винагородити мене в моєму нещастя і дай мені натомість щось краще», то Аллаг обов’язково винагородить його в його біді і дасть йому натомість щось краще»; а також: «Всевишній говорить: «Якщо Я заберу у Мого віруючого раба близького друга, а він покірно перенесе втрату, то нагородою йому від Мене послужить тільки Рай».

Воістину, Аллахові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін. Ми просимо у Всевишнього пробачити покійному його гріхи і провини, допущені як з миттєвої слабкості, так і внаслідок помилки, дарувати йому велику нагороду за його благі справи, позбавити його від мук могили і Ада, зробити його з числа мешканців Рая.

ДУМУ«Умма»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи