0

Звернення ДУМУ «Умма» до Еміру Кувейта

un-award-amirВід імені Духовного управління мусульман України «Умма» і українських мусульман хочемо привітати вас, шановний емір шейх Сабах аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах і країну Кувейт, яку ви представляєте із міжнародною нагородою «гуманітарного лідера». Крім того, довгі десятиліття зусилль і великий внесок в гуманітарній сфері його Величності, коли він був міністром закордонних справ на початку 1960-х, призвело до того, що Організація Об’єднаних Націй назвала Кувейт світовим гуманітарним центром.

Ми неймовірно задоволені можливістю висловити найглибшу подяку Його Високості, який намагається з усіх сил поліпшити погані гуманітарні умови для людей, як на Близькому Сході, так і в інших регіонах світу. Саме завдяки кувейтським благодійним надходженням українські мусульмани мали можливісь відбудовувати мечеті, проводити релігійні заходи, таким чином відрождуючи Іслам в Україні.

На нашу думку, Його Високість емір і його країна демонструють благородні принципи свого народу і тверде переконання, що гуманітарна діяльність є невід’ємною частиною колективної відповідальності міжнародної спільноти. Політика держави Кувейт в області гуманітарної і надзвичайної допомоги, благодійної роботи є приводом для гордості кожного громадянина; і ми вважаємо, що зусилля кувейтян будуть гідно оцінені в усьому світі.

Його Високість емір є одним з людей, хто показав світові, що його країна прагне до прогресу, добробуту та освіти, як і всі інші на планеті.

Ми молимося від усього серця, щоб Господь послав своє благословення Його Високості емірові і Державі Кувейт, і збільшив винагороду кожної людини, що творить добро!

З повагою,

Іслям Гімадутін, голова правління ДУМУ «Умма»

шейх Саід Ісмагілов, муфтій  ДУМУ «Умма»

Підшито до: Новини, Офіційні заяви, топ 3

Останні записи