0

Українські прочани вирушили до Мекки

7575727 вересня з аеропорту Бориспіль українські мусульмани вирушили літаком до Саудівської Аравії для здійснення прощі.

Загалом 84 прочанина з материкової України спочатку відвідають місто пророка Мухаммада (мир йому та благословення) світлу Медіну, а після цього відправляться до священного Дому Аллага в Мецці для здійснення ритуалів умри. Кульмінацією подорожі стануть дні прощі з 3 по 7 листопада. У цей період вірні будуть виконувати обов’язкові ритуали у долині Арафат, долині Муздаліфа, на Джамараті, Міні та в мечеті Аль-Харам в Мецці.

Священна мечеть Аль-Харам з Каабою в середині — місце куди прагне кожен мусульманин. «Воістину, першим Домом (Кааба), що був споруджений для людей, є той, що знаходиться в Бецці (Мецці). Він був споруджений як благословення і керівництво для світів. У ньому є виразні знамення – місце Ібрагіма. Хто увійде до нього, буде у безпеці. Люди зобов’язані перед Аллагом здійснити хадж до Дому Аллага, якщо вони здатні пройти цей шлях» (Коран, 3:96 – 97).

Від ДУМУ «Умма» группу українських прочан продовж всього хаджа супроводжуватиме заступник муфтія шейх Імад Абу Ар-рубб.

Вперше українські мусульмани відправляються до священного міста Мекки і Медіни за квотами відразу двох країн — України та Росії. Така ситуація виникла у зв’язку з аннексією півострова Крим. 150 кримських мусульман вимушені їхати в хадж за квотою Російської Федерації.

Повернення українських мусульман заплановано на 16 листопада. До того часу, після свята Ід Аль-адха для прочан заплановані подорожі та екскурсії видатними містами Саудівської Аравії.

Нехай Всевішній Аллаг благословить здійснення прощі для українських мусульман та прийме всі добрі діяння, скоєні у святих містах.

 

Підшито до: Важливе, Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи