0

Дбати про нужденних — мораль свята Курбан-байрам

Tonkorogii-baranШановні брати і сестри!

Іслам вчить нас проявляти турботу і милосердя до нужденних. Курбан-байрам (Ід аль-Адха) — особливе свято для всіх мусульман. Тому купуючи подарунки на свято для сім’ї і друзів, згадайте, будь ласка, про тих, хто може залишитися у цей святковий день не тільки без подарунків, але й без святкового обіду. Про тих, кому щодня доводиться жити у пошуках їжі і даху над головою, про дітей, яким потрібно збалансоване харчування, про літніх людей, ослаблених тягарем прожитих років. Але ж ми, мусульмани, не маємо залишати нужденного без допомоги, та ще й у день свята Курбан-байрам!

Щоб подарувати нужденним частку своєї турботи, не обов’язково самому вчиняти заклання і шукати, кому роздати отримане м’ясо. Все, що вам потрібно — пожертвувати необхідну суму з наміром вчинити курбан від своєї сім’ї — про решту подбає ДУМУ «Умма».

Вартість жертовного барана цього року становить 2100 грн. Ці кошти можна перерахувати за допомогою електронного платежу, або віддати імамові мечеті Ісламського культурного центру. Усі отримані кошти буде використано для придбання жертовних тварин, м’ясо яких роздадуть нужденним — як місцевим,  так і вимушеним переселенцям з Криму і Донбасу.

Відгукнувшись на благодійний заклик ДУМУ «Умма», ви допоможе не тільки більш ефективно і централізовано розподілити м’ясо між великою кількістю нужденних, а також зберегти свою благочинність у таємниці від людей, помноживши її цінність у Гопода світів.

Нехай Усевишній Аллаг оберігає і благословляє кожного на шлягу милосердя та доброчинності! Амін!

 ДУМУ «Умма»

 

 

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи