0

Зі святом жертвоприношення

Від імені ДУМУ «Умма» вітаємо вас із великим ісламським святом Курбан-байрам (Ід аль-Адха)!

Це свято символізує такі чесноти як щедрість, милосердя, жертовність і щиру віру у Всевишнього Аллага, готовність заради Нього віддати найдорожче.

Цього дня мусульмани після святкової молитву приносять у жертву тварин і роздають це м’ясо одновірцям, що мають малий статок і потребують допомоги ісламського суспільства.

Сьогодні Україна переживає складні часи. Частину нашої батьківщини —півострів Крим — окуповано, а в іншої частині — на Донбасі —  точиться справжня війна. Так сталося, що більшість українських мусульман живуть саме в цих регіонах, отже сьогодні наше свято відбувається на тлі сумних подій. Але треба пам’ятати слова з Корану: «Чи люди вважають, що їх залишать і не будуть випробовувати, якщо вони сказали: „Ми увірували?“ Ми випробовували тих, що жили раніше» (Коран, 29:2-3).

Ми проходимо випробування на віру та вірність, чесність та справедливість, на здатність боронити свої родини та свою країну. Незважаючи на всі труднощі, ми віримо, що Бог з нами і нас не залишить без допомоги. Україна обов’язково буде мирною, заможною, розвинутою країною, а мусульмани України — невід’ємною частиною нашого багатонаціонального суспільства. Ми повинні підтримувати наших братів — мусульман Криму та Донбасу, бо ми — єдина українська умма, частина великої мусульманської умми.

Зі святом, брати і сестри! Щиро зичу вам миру, милості Всевишнього Аллага, міцного здоров’я, сімейного щастя. Нехай Господь благословить ваші добрі справи!

 

Муфтій ДУМУ «Умма»

Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, Офіційні заяви, топ 3

Останні записи