0

Українські прочани повернулися додому

_IMG_8712Група українських прочан 16 жовтня повернулася до Києва. В терміналі D бориспільського аеропорту вишикувалась ціла черга зустрічаючих рейс з Амману (Йорданія) — родичи, друзі та знайомі мусульман, що летіли з хаджу. Від ДУМУ «Умма» прочан особисто зустрічали муфтій Саід Ісмагілов, голова правління  Іслям Гімадутін та його заступник Рустам Хуснутдинов.

На сяючих обличчах мусульман, що виходили з багажем, було неможливо не помітити задоволення від виконаного п’ятого ісламського стовпу — хаджу. Звичайно від далекої подорожі, дехто виглядав втомленим, але в той же час щасливим, адже нарешті вони зустрілися зі своїми рідними.

Від ДУМУ «Умма» духовну та релігійну підтримку українських мусульман в хаджі забезпечував заступник муфтія ДУМУ «Умма», та голова шаріатського комітету шейх Імад Абу Ар-рубб. За його словами наші прочани доволі організовано та витримано виконували необхідні ритуали. «Хвала Аллагу, нам все вдалося здійснити в прощі без особливих труднощів. Це завдяки підтримці одним одного, міцній вірі та загальному сподіванні нашіх прочан, що Всевишній прийме їх хадж. Дуже приємно відзначити, що незважаючи на відмінності, українськи мусульмани були єдині в прагненні досягти вдоволення Господа», — підкреслив шейх Імад Абу Ар-рубб.

В свою чергу муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов, зазначив, що повернення прочан на рідну землю — видатна подія, хоча зазвичай вони з сумом покидають священні місця Мекки і Медіни. «Але ми раді, що представники мусульманської громади України, незважаючи на всі складнощі, змогли здійснити хадж цього року і благополучно повернутися додому» — сказав муфтій.

Нагадаємо, що цього року з України в хадж вирушило 84 прочанина, ще 150 кримських мусульман здійснили хадж за квотою Російської Федерації.

 

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи