0

Заради християнсько-мусульманського діалогу

1233992_707038886054377_117219470502366246_n20 жовтня до Ісламського культурного центру м. Києва завітали шановні гості — єпископ єпархії святого Володимира Великого в Парижі Української Греко-Католицької Церкви владика Борис Гудзяк, єпископ Кен Новаковські з Канади та ціла група європейських і північноамериканських журналістів.

Здебільшого говорили про сьогодення України та її майбутнє. Закордонним журналістам було дуже цікаво дізнатися як на мусульманах України відбилися майданівські події та подальша ескалація, що обернулася кровавим протистоянням на сході країни.

Єпископ Борис Гудзяк від себе особисто та від Греко-Католицької церкви подякував муфтію ДУМУ «Умма» за турботу та особистий внесок  у визволенні отця Тихона, якого було викрадено у Донецьку.

Муфтій ДУМУ Умма, звертаючись до гостей, висловив слова подяки шановним ієрархам Греко-Католицької церкви за увагу до мусульман та запропонував активно розвивати християнсько-мусульманський діалог: «Нам усім разом жити в Україні. До того ж Україна може поділитися певним досвідом з Європою. Поки в європейських країнах якийсь мультикультуралізм не виходить, Україна вже давно пройшла цей етап. Пройшла його десь в Середньовіччі, коли в Євпаторії виник Новий Єрусалим, і всі релігії навчилися мирно і дружно уживатися в одному кварталі».

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: 

Схожі записи