0

Новий 1436 рік Гіджри

madina_sharif_85_by_kadz17-d5zxy23Шановні брати і сестри!

25 жовтня — 1 мухаррама нового 1436 року мусульманського календаря гіджри!

Перший місяць ісламського календаря нагадує усім мусульманам про переселення нашого пророка (мир йому й благословення) і його сподвижників. Шлях пророка з Мекки до Медіни закінчився зміцненням мусульманської умми та встановленням божого шаріату на аравійському півострові. Саме з цього періоду і починається славна ера Ісламу.

Сьогодні в світі більш ніж півтора мільярда чоловік сповідують Іслам. А починалося все з однієї людини. Уявіть! Всевишній Аллаг вибрав одного єдиного — пророка Мухаммада — аби доручити йому передати у цей світ останнє господнє Одкровення — священний Коран. Книга Аллага була надіслана для всіх людей на землі, незважаючі на те, якого кольору людина або якою мовою розмовляє. Благородний Коран несе ясне світло, знання та закликає до віри у єдиного Господа.  З того часу минуло майже півтори тисячі років, а послідовників ісламської релігії тільки більшає.

Новий рік гіджри для мусульманина — гарна нагода згадати про становлення релігії Аллага та пам’ятати які труднощі постали на шляху перших мусульман. Ця тема актульна особливо сьогодні, коли немало мусульман в України вимушені покинути свої домівки, тікаючи від війни.

Просимо Господа оберігати мусульманську умму України та всього світу, надіслати їй Своє благословення та надійний захист в обох світах!

ДУМУ «Умма»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи