0

ДУМУ «Умма» співчуває Мустафі Джемілєву

IMG_8957Сьогодні в Ісламському культурному центрі Києва відбулася молитва-джаназа у зв’язку зі смертю Мустафи Ізмайлова, тестя Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народа, народного депутата України Мустафи Джемілєва.

11Шейх Саід Ісмагілов від імені Духовного управління мусульман України «Умма» особисто висловив співчуття лідерові кримськотатарського народу та звернувся з молитвою до Всевишнього, побажавши аби Мустафа-ага гідно подолав усі випробування, що випали на його долю.

Посланець Аллага (мир йому та благословення) говорив про терпіння, що мають проявити близькі у випадку смерті когось з родичів : «Якщо когось із рабів Аллага спіткає якесь нещастя і він скаже: «Воістину, ми належимо Аллагові і до Нього ми повертаємося, о Боже, винагороди мене в моєму нещасті і дай мені натомість щось краще», то Аллаг обов’язково винагородить його у нещасті і дасть натомість щось краще».

Лист від імені ДУМУ «Умма»

Шановний Мустафа-ага!

Від імені усього колектива Духовного управління мусульман України «Умма» висловлюємо глибокі співчуття у зв’язку зі смерттю батька вашої дружини Мустафи Ізмайлова.  «Воістину, ми належимо Аллагові і до Нього ми повертаємося» (Коран, 2:156).

Просимо Господа надати вам стійкості, аби пережити випробування, що вас спіткало.

Хай Всевишній Аллаг віддячить покійному прощенням та нагородою в садах Раю!

Голова правління ДУМУ «Умма» Іслям Гімадутін

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи