0

«Стань донором!» в ІКЦ Києва

1360510570_krovi5 грудня 2014 року в Ісламському культурному центрі міста Київ за адресою вул. Дегтярівська, 25а  відбудеться акція здачі донорської крові «Стань донором!».

Закликаємо всіх небайдужих вивчити рекомендації і протипоказання у розробленій ВАГО «Альраід» у співпраці з ДУМУ «Умма» брошурі-методичці з  порадами про режим харчування перед донорством, збір необхідних документів, вибір зручного одягу.

В Україні спостерігається постійна нестача донорів крові та її компонентів. Цього року питання стало ще більш актуальним: у звичайному списку осіб, які потребують донорської крові, з’явилися особи, які постраждали внаслідок військових дій у Донбасі. Наші солдати і добровольці щохвилини ризикують життям. І кожен новий донор підвищує шанси зберегти життя пораненого, що інколи висить на волосині!

Торік ми на власному досвіді з’ясували, що медична комісія також «відбраковує» донорів, які вживали солодкі газовані напої протягом декількох діб перед здачею крові. У поточному тиражі брошури інформація про цю рекомендацію відсутня, тому врахуйте її!

Можна подати заявку про бажання долучитися до акції заздалегідь, надіславши свої контактні дані (ПІБ, дата народження, номер мобільного телефону) на електронну адресу donor@arraid.org, або ж особистим повідомленням для сторінки «Стань донором» в мережі Facebook.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи