0

ДУМУ «Умма»: співчуваємо жертвам трагедій

0,,18133910_303,00Відразу дві трагедії сколихнули весь світ і мусульманські громади зокрема: захоплення бойовиками Талібану однієї зі шкіл пакистанської провінції Хайбер-Пахтунхва 16 грудня, забрало життя 126 осіб, 84 з яких — діти; а також захоплення заручників у сіднейському кафе (Австралія) одним з прихильників ідей так званого ІДІЛ (Ісламська держава Іраку та Леванту).

ДУМУ «Умма» рішуче засуджує подібні дії, бо це заперечується релігією Іслам. Ми сподіваємося, що вони не зможуть похитнути усталений крихкий міжконфесійний мир на нашій планеті. Ми також молимо Всевишнього, щоб терористичні організації, що оголосили себе представниками Ісламу і використовують прапори зі свідоцтвом віри в єдиного Творця, припинили свої нелюдські дії.

Що може бути нижчим, ніж прикривати релігією свою жагу влади і готовність занапастити заради цього скільки завгодно людських життів? Хто ці люди, які дискредитують своїми діями Іслам під гаслами «встановимо Шаріат» — Шаріат, за законами якого вони самі ж повинні понести сувору кару за свої злодіяння проти окремих людей і суспільства, аж до смертної кари?

Мусульманські громади України поділяють шок і жах людей в Пакистані та Австралії, як наших одновірців, так і носіїв інших світоглядних поглядів, з приводу цих подій. Ми приносимо щирі співчуття постраждалим в цих атаках та їх сім’ям, і молимо Всевишнього дарувати Рай невинно убитим людям.

Підшито до: Новини, Офіційні заяви, топ 3

Останні записи