0

Місяць, коли народився Божий посланець

медина115Розпочався особливий для усіх мусульман місяць. Місяць Рабі уль-авваль, коли народився Божий посланець, пророк Мухаммад, мир йому та милість від Аллага. З того часу світ змінився назавжди і вже ніколи не стане іншим, бо Всевишній Аллаг через останнього пророка передав своє останнє Одкровення — священий Коран.

Пророк Мухаммад народився в 570 році в священному місті Мецці. Ця подія, як зазначено у деяких джерелах, відбулася в понеділок 12-го числа третього місяця ісламського календаря  Рабі уль-авваль. Батько Посланця Аллага помер перед його народженням. Матері Мухаммада, Аміні ангел повідомив у сні, що вона носить під серцем незвичайну дитину. Так і сталося — на світ з’явився пророк Божий, що мав, по волі Аллага, вказати людству дорогу із темряви до світла. І разом із місією пророка Мухаммада прийшла релігія  Іслам.

Зазвичай у цей благословенний місяць мусульмани по всьому світі проводять урочисті заходи з нагоди дня народження Пророка Мухаммада — Мавлід.

ДУМУ «Умма» також готує на цей місяць низку лекцій, проповідей, різних заходів, спрямованих на ознайомлення з історією життя кращого з людей — пророка Мухаммада.

Тож слідкуйте за нашими оголошеннями.

Боже допоможи нам провести цей місяць в поклонінні Тобі, славлячи Твого Улюбленця, пророка Мухаммада, мир йому і благословення! Амін.

Підшито до: Важливе, Новини, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи