0

Імами громад ДУМУ «Умма» переобрали керівництво Управління на наступну каденцію

IMG_7152Релігійні громади ДУМУ «Умма» підтвердили свою довіру керівництву управління, переобравши на нову каденцію муфтія Саіда Ісмагілова та голову Ісляма Гімадутіна. 22 березня у Ісламському культурному центрі Киева відбулося зібрання Духовного управління, на якому обирали правління, складали план на 2015 рік та обговорювали нагальні проблеми окремих общин.

Після заслуховування звіту про підсумки діяльності за попередню каденцію, поважне товариство вирішило переобрати муфтія та голову на ще одну каденцію.

За попередні два роки пан муфтій та керівництво Управління проявили свої найкращі якості у буремний час, що його переживає наша держва: він залишався у окупованому Донецьку доти, доки загроза його особі не стала вже геть неминучою, регулярно приїздив на запрошення громадських активістів на майдан, закликав вірян до єднання й захисту своєї держави, активно налагоджував зв’язки з представниками інших конфесій задля здійснення спільних проектів на користь усього українського суспільства.

IMG_7143Муфтій ДУМУ «Умма» не лише закликав до дії: він вів своїх вірян власним прикладом: організовував збір допомоги для солдатів у зоні АТО та поранених; затвердив рішення спрямувати більшу чатсину м’яса жертвоних тварин, закланих на Курбан-Байрам, нужденним мешканцям окупованих територій та тим, хто був змушений втікати зі своїх домівок, рятуючи себе та свою родину; відвозив зібраний одяг та посуд до Пункту надання допомоги таким же вимушеним переселенцям, як він сам, на вулицю Фролівську; радо відгукувався на прохання батьків-немусульман посприяти в пошуку донора крові для їх тяжкохворих дітей. Загалом, робив все від нього залежне, щоб показати на практиці красу віровчення, що є життєвим орієнтиром для більш як мільйона мусульман України, надихаючи одновірців власним прикладом та активною громадянською позицією.

Крім того, було призначено нових заступників керівництва ДУМУ «Умма»: переважною більшістю голосів заступником Муфтія було обрано імама мечеті ІКЦ Запоріжжя Мамета Мамутова, а заступником голови — імама мечеті ІКЦ Харкова Євгена Глущенко.

IMG_7087Ми вітаємо наших переобраних та новопризначених керівників, та бажаємо їм натхненної та плідної праці на благо як мусульман України, так і усього українського суспільства, на наступні два роки.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи