0

Спільне звернення до Всевишнього — приклад міжрелігійного миру

ArticleImages_59573_03Софіївська площа Києва 28 березня  об’єднала не байдужих вірян на спільну молитву. Захід відбувся з ініціативи Громадської ініціативи «Жінки за Мир» та за сприяння Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП і ГО «Еліос-Милість». Також приєдналося до заходу Духовне управління мусульман України «Умма». Звертаючись до Бога за мир й спокій в Україні пліч-о-пліч стояли  представники різних релігій: мусульмани, християни та буддисти.

Розпочався захід хвилиною мовчання за загиблими в зоні АТО. Опісля представники різних релігійних організацій прочитали молитви та виголосили промови про мир, взаємоповагу та єдність України.

Як зазначив у своєму виступі Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов: «Сьогодні ми зібрались тут,  в центрі столиці, для того, аби молити Бога за мир. Ми всі представники різних релігій, ми молимось різними молитвами й мовами, але в наших душах і серцях одне бажання — аби Господь нам допоміг, відповів на наші молитви і Україна була вільною і мирною країною».

«Україна — унікальна країна, ми можемо показати всьому світу наскільки ми єдині, не зважаючи на всі відмінності. У нас однакова любов до нашої Батьківщини, до народу, до того майбутнього, яке ми будуємо разом. Для всіх віруючих  немає сумнівів, що допомога приходить від Господа, Він дає прощення, дає перемогу, дає звільнення, єдність і примирення.  Це те, що зараз найбільше потрібно всім українцям», — додав він.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи