0

Крим — це Україна! У Мелітополі урочисто підняли прапори України та кримськотатарского народу, вшановуючи жертв депортації

DSCN0799Представники регілонального Меджлісу кримськотатарського народу та Мелітопольська кримськотатарська спільнота «Азат» вже традиційно запросили Імама Ісламського культурного центру Запоріжжя Мухаммеда Мамутова прочитати Коран і дуа за загиблими підчас депортації. Мітинг жалоби з приводу 71 річниці депортації розпочався підняттям державного правопа України та прапора кримськотатарського народу під урочисте виконання відповідних гімнів.

DSCN0771Близько чотирьох сотень людей зібралися 18 травня 2015 року на перетині проспекту Богдана Хмальницького та вулиці Дзержинського, щоби рушити ходою до площі Перемоги, де й пройшов сам мітинг. Це не був «клуб за інтересами»: підтримати співвітчизників-кримських татар прийшло багато українців; деякі з них вдягли вишиванки та принесли з собойю державні прапори.

DSCN0802Пан Мамутов не був єдиним гостем із Запоріжжя: висловити співчуття кримськотатарському народу прибули директор Департаменту культури, туризму, національностей і релігії Запорізької ОДА Владислав Мороко, а його заступник Павло Мяло. Їх також підтримали представники міської влади; громадські та політичні організації Мелітополя.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи