0

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриття Ісламського культурного центру у Львові!

imag13205 червня 2015 року о 13.00 відбудеться офіційне відкриття Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада. Центр розташовано за адресою вул. Авраама Лінкольна, 29а. Запрошуємо усіх — незалежно від ваших релігійних поглядів, адже ми бажаємо розділити нашу радість з усіма небайдужими; з усіма, хто налаштований на плідну співпрацю задля розбудови вільної, сильної, процвітаючої України!

Цей проект втілено в життя завдяки спільним зусиллям Духовного управління мусульман України «Умма», Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраід», а також місцевої релігійної громади «Ен-Небрас». Ми переконані, що Центр стане не тільки осередком духовного життя мусульман Львівщини, а також одним з майданчиків для формування і розвитку міжкультурного і міжрелігійного діалогу в регіоні, який завжди славився своїм шанобливим ставленням до всіх релігій.

Мухаммад Асад (ім’я при народженні — Леопольд Вайс; народився у Львові у 1900 році) зробив величезний внесок у розвиток ісламу в усьому світі. Вирішивши ознаменувати початок нового життя іншим ім’ям, вчений відобразив у ньому вплив пророка Мухамеда на своє світосприйняття. Щодо прізвища, то в ньому він намагався зберегти своє львівське коріння — «Асад» у перекладі з арабської означає «Лев».

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи