0

«Відкриття ІКЦ у Львові — справжній вчинок справжніх громадян України»

jurash_andrij_1667Напередодні відкриття Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада у Львові свої вітання з цієї нагоди направив до ДУМУ «Умма» Директор Департамента у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш.

Окрім того, у офіційному листі відзначено також попередню роботу Духовного управління та його муфтія, шейха Саіда Ісмагілова: «Духовне управління мусульман України „Умма“ та ви особисто багато робите для утвердження в найші державі міжконфесійного миру і злагоди, загальнонаціонального розуміння й примирення. Впровадження такого масштабного культурного проекту в часи, коли держава потребує згуртування всіх небайдужих представників українства навколо загальнонаціональних та загальнолюдських цінностей — справжній вчинок справжніх громадян України».

0011У Міністерстві культури поділяють надії самих мусульман на те, що новий центр обов’язково стане вагомим внеском послідовників Мухаммеда у справу зміцнення міжрелігійної злагоди та порозуміння: «вважаємо, що львівський Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада стане тим осередком, де всі охочі зможуть ознайомитися з культурними надбаннями ісламської цивілізації. Сподіваємося, що його діяльність сприятиме поглибленню співпраці між різними релігійними організаціями західного регіону України та утвердженню атмосфери толерантності в одному з найтолерантніших міст України — Львові»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи