0

Департамент у справах релігій і національностей у гостях у ДУМУ «Умма»

IMG_0378У середу, напередодні початку Священного місяця Рамадан, до ДУМУ «Умма» завітали шановні гості: директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш та його колеги. Візит відбувся у рамках їх «ознайомчого туру» різними релігійними організаціями — посадовці прагнули особисто ознайомитися за структурою та діяльністю релігійних громад України.

Власне, із очолюваним муфтієм Саідом Ісмагіловим Духовним управлінням у Департаменті знайомі давно, та схвально оцінюють зусилля ДУМУ «Умма» на ниві утвердження в нашій державі міжконфесійного миру і злагоди, загальнонаціонального розуміння й примирення.

IMG_0554Співробітники, волонтери та імами Управління презентували структуру, напрямки діяльності, та проекти, які наше релігійне об’єднання наразі здійснює: сертифікацію халяль (у співпраці з Центром дослідження та сертифікації халяль «Альраід»), інформаційно-видавничу діяльність (у співпраці з інформаційним відділом ВАОО «Альраід» та студією «Exo Медіа»), виховання підростаючого покоління (у співпраці з гімназією «Наше Майбутнє») та волонтерські проекти (допомога військовим в зоні АТО та вимушеним переселенцям, пораненим бійцям та знедоленим, сиротам; безоплатне донорство крові).

По завершенню презентацій гості ставили свої запитання, як-то: мінімальний комплект одягу та стиль жінок-мусульманок у присутності сторонніх чоловіків, особливості служіння імамів в конкретних населених пунктах, виховання патріотичного духу у вірян, плани на майбутнє.

IMG_0608Посадовці відзначили теплу родинну атмосферу, у яку вони занурилися підчас візиту до Ісламського культурного центру Києва; подякували за частування та попросили поділитися рецептом заварювання кави.

 

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , , ,

Схожі записи