0

Останні 10 днів Рамадану: отримай максимум від посту та поклоніння!

7Здавалося б, ми нещодавно лише раділи новому молодикові та вітали одне одного з тим, що цього року мусульмани усього світу розпочали піст разом — і ось ми вже проводжаємо один за одним дні останньої третини Рамадану.

Останні десять ночей Священного місяця мають особливу цінність, адже саме однієї з таких ночей пророку Мухаммеду (мир йому та благословення) було зіслано перші рядки Корану. Цієї ночі визначається термін життя та стан людей на наступний рік, і кожен вірянин може отримати прощення своїх гріхів від Господа, якщо дійсно щиро розкається.

У мечетях ДУМУ «Умма» у ці ночі традиційно збільшується кількість прихожан, що празнуть здійснювати ітікаф — безперервне знаходження в мечеті протягом усіх 10 днів. Для цього їм створено усі умови: живлення для тіла забезпечують колективні розговіння-іфтари та заговіння-сухури; душа ж збагачується лекціями, уроками, додатковими колективними молитвами таравіх та киям, спільним читанням Корану, тощо.

Від Пророка, мир йому та благословення, переказують, що Ніч Приділення може випасти на 21, 23, 25, 27 чи 29 ніч місяця Рамадан; тому мусульмани у ці ночі поклоняються особливо ревно. Богослови відзначають у відсутності конкретної дати настання цієї ночі велику мудрість, адже людина не покладається лише на одну з ночей Священного місяця, але старанні у поклонінні протягом усіх останніх 10 ночей.

 

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи