0

Рука, що дає — не зубожіє

img_2115_0Духовне управління мусульман України «Умма» продовжує допомагати людям. які потрапили у скруту. У Запоріжжі, як і у ряді інших міст України, наразі проходить роздача продуктових наборів малозабезпеченим мусульманам: вимушеним переселенцям, пенсіонерам, багатодітним родинам, інвалідам. Кожен набір вагою понад 10 кг складається з гречки, рису, квасолі, цукру, борошна, макаронних виробів, олії, а також м’яса або птиці.

Усе це прихожани мечеті ІКЦ Запоріжжя на чолі з її імамом, заступником Муфтія ДУМУ «Умма» Мухаммадом Мамутовим, розвозять людям самотужки. З початку благословенного місяца рамадан уже розвезено 50 наборів; доставки чекають ще 20.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов так прокоментував цю акцію: «Творімо добро разом! Рука, що дає — не зубожіє ніколи! Пророк Мухаммад, мир йому та благословення, вчив, що пожертви від щирого серця не лише очищають душу людини від скупості, але й оберігають від смерті у приниженні — адже Всевишній Господь не допустить такого для тих, хто чинить добро».

 

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи