0

Щиро вітаємо Рефата Чубарова із переобраннням Президентом ІІ Всесвітнього конгресу кримських татар!

CEC0EE00-38EF-45AF-8BDD-08DE080E4A9A_w974_n_sМуфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов привітав від імені одновірців Народного депутата України, Голову Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова з його переобранням на посаду Президента ІІ Всесвітнього конгресу кримських татар. За його кандидатуру проголосувало 260 делегатів. Мустафа Джемілєв, котрого багато хто хотів бачити у якості Президента, відмовився висувати свою кандидатуру та висловив цілковиту підтримку Рефатові Абдурахмановичу.

Пан муфтій у листі зазначив, що молиться від усієї душі, щоби Всевишній благословив працю пана Чубарова та допоміг кримським татарам відновити історичну справедливість у цій боротьбі. Він також висловив сподівання, що міжнародні заходи такого масштабу матимуть величезне значення для опору окупації, та що наступний Конгрес пройде уже у місті Акмесджид (Сімферополь).

Саід Ісмагілов пообіцяв молитися за кримських татар усього світу, а також побажав переобраному Президентові Конгресу наснаги, терпіння і нових досягненнь у поважній справі служіння своєму народу та рідній землі.

golosovanieНагадаємо, що рішення про створення Міжнародної громадської організації “Всесвітній конгрес кримських татар” було прийнято 22 травня 2009 року у Сімферополі на з’їзді 162 громадських та громадсько-політичних кримськотатарських організацій з 12 країн світу. Цей орган було створено для об’єднання та координації кримськотатарських організацій у різних країнах.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи