0

24-та річниця незалежності України. Свобода — найдорожче.

вітання з Днем незалежності!Дорогі співвітчизники!
Мир Вам і милість Усевишнього Аллага!

24 серпня 2015 року виповнюється 24 роки українській незалежності. За цей час українці довели, що відкрито прагнуть миру, злагоди, порозуміння між усіма співгромадянами нашої Держави, незважаючи на мовні, культурні та релігійні відмінності.

Мабуть, Україна — це чи не єдина країна у світі, де люди, представники різних релігій та спільнот, об`єднуються заради збереження того унікального мікроклімату, що встановився у нашій країні за роки незалежності. У чому полягає суть цього мікроклімату? Відповідь очевидна: суверенна Україна дала змогу кожному її громадянину вільно обирати шлях свого життя.

І ми, мусульмани України, разом з представниками різних релігій нашої держави справді цінуємо надану нам можливість вільно жити духовним життям: сповідувати Божі настанови, будувати споруди для молитов, проводити заходи, спрямовані на відродження та розвиток культури і традицій.

І сьогодні українці, як ніколи, об`єднані аби відстояти та захистити найдорожче — свободу. В прагненні свободи та незалежності поєднались зусилля представників різних релігій — у тому числі й мусульман. Немає ніякого сумніву, що це спільна боротьба всіх патріотів нашої країни, всіх тих, хто любить та цінує рідну Україну.

Молимо Всевишнього Аллага благословити, зберегти та захистити Україну від усіх зазіхань на свободу та незалежність! Дай Боже, щоб громадяни нашої країни не зазнавали горя, болю та страждання, а жили в мирі, злагоді, добрі та взаєморозумінні, об`єднані милістю і любов`ю!

Духовне управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи