0

Єдність у розмаїтті Запоріжжя — під жовто-блакитним стягом

_11891183_1128785600468422_8404645541106898947_nДень державного Прапора в Запоріжжі відзначили дружньо й згуртовано: директор міського Департаменту культури, національностей та релігії Владислав Мороко запросив найчисельніші етнічні громади козацького краю долучитися до святкування зі своїми прапорами. На це запрошення радо відгукнулися кримські татари, вірмени, болгари, греки, грузини, араби, литовці, євреї, німці та волзькі татари.

Центральну роль у шануванні державного прапора надали тим, хто під жовто-блакитними стягами захищає нашу спільну Батьківщину зі зброєю в руках: одразу після промови губернатора Григорія Самардака врочистим маршем пройшли українські вояки, а підняття прапора доручили одному з «кіборгів», що до останнього захищали аеропорт Донецька.

день прапора у ЗапоріжжіПісля офіційної частини почався автопробіг із прапорами всіх етнічних громад, що зібралися на святкування. Вони рушили вулицями міста, а потім попрямували до кургану на Хортиці, прикрашені прапорами та українською символікою. Знамена вільно майоріли протягом усього шляху, показуючи єдність українців різного походження й релігійних поглядів.

Захід завершився підняттям на курган та встановленням на ньому прапорів.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи