0

Святкування Дня Незалежності

муфтій ДУМУ "Умма"ДУМУ «Умма» члени інших мусульманських громад є патріоти України, і святкування 24‑ї річниці Незалежності стало для нас усіх великим святом, адже тільки завдяки Всевишньому та мужності наших захисників, ми зустрічаємо цей день не в окупації. Імами духовного управління й вірні по всій Україні дослучилися до офіційних урочистостей.

День Незалежності у ХарковіПевно, більшість українців дивилися трансляцію параду на Майдані Незалежності, що його відвідав із одновірцями муфтій Саід Ісмагілов: соціальні мережі вмить облетіло фото патріотичної мусульманської молоді у вишиванках і футболках із тризубами..

імам ЗапоріжжяСвяткування в жодному разі не обмежилося столицею: у Харкові, Запоріжжі, Одесі, Сумах, Дніпропетровську, Львові та інших містах України імами мечетей брали участь в офіційній програмі, спілкувалися з представниками інших релігій, покладали квіти. Мусульмани цих міст — родини з дітьми, молодь і літні люди — святкували разом зі своїми земляками, викликаючи в них позитивні емоції своїми вишиванками, прапорцями й національною символікою.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи