0

Мусульмани Запоріжжя долучилися до громадянської ходи проти абортів

a486554b7a9806e37322e9ee99e0da88Таку акцію ініціювали церкви та релігійні організації Запоріжжя, запросивши до участі усіх небайдужих. Захід, що пройшов учора, 27 вересня, прийшли підтримати декілька тисяч осіб. Серед них — священнослужителі основних релігійних громад міста та їх прихожани. До ходи долучився Імам мечеті зупорізького Ісламського культурного центру Мухаммад Мамутов та інші мусульмани міста.

debde2b7faab77e99186fef11a3425deАктивісти влаштували ходу від бульвара Шевченка до Фестивальної площі, на якій слово надали не лише представникам різних релігійних громад, але й людям, які особисто зіткнулися з питанням «робити чи не робити аборт?». Одна за одною підходили до мікрофону матері, яких невиправдано лякали каліцтвами та страшними діагнозами, що їх поставили ще не народеній дитині. Вони все ж знайшли в собі сиил покластися на Бога і утриматися від вбивства своєї кровиночки — і зараз є матусями абсолютно здорових дітей.

Попри те, що зараз говорять про деякий спад кількості абортів, статистика залишається невтішною: щорічно близько 200–250 тисяч українських жінок, за даними МОЗ, приймають рішення штучно перервати вагітність.

2f25dd0ddd3dcbb965300df23512e173Частка жінок, у яких вагітність закінчується абортом, в нашій країні становить не менше 20%, у Східній Європі цей показник — 14% , а в Західній Європі — 3%.

Близько 40% українок репродуктивного віку хоча б раз у житті робили аборт. Це при тому, що кожна третя жінка після подібної операції страждає від ускладнень різної міри тяжкості.

У ході акції також звучали заклики не переглядати закріплене Конституцією визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки. Представники релігійних громад підготували відповідне звернення на ім’я Президента.

ddc98ee4e016a0e7e695cb4e190e73a8Ініціатор акції, єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької Єпархії Римо-католицької церкви Ян Собило, так пояснив виникнення даної ідеї: «Як християни та громадяни України, ми таким чином хочемо проголосити цінність людського життя з моменту зачаття, та закликати усіх людей доброї волі докласти максимальних зусиль для захисту життя кожної ненародженої дитини». Він був радий, що на запрошення відгукнулостя стільки небайдужих людей.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи