0

Настав Новий рік за мусульманським календарем — 1437 за гіджрою

81017923Дорогі мусульмани України!

Минулий рік був складний. Він став для нас випробуванням від Всевишнього Аллага, і не тільки для нас — для цілої України. Були загиблі наші одновірці, що ми їх з молитвами ховали й про кого бережемо пам’ять. Були несправедливо кинуті за ґрати в окупованому Криму, про кого ми молимося. Були біженці, яким ми допомагаємо всією уммою. Були розчарування від вчинків декого з нас. Проте, як казав пророк Мухаммад (мир йому і благословення), якщо Всевишній Аллаг любить когось, Він піддає його випробуванням.

Як наш Пророк (мир йому і благословення) 1437 років тому подолав усі труднощі і, врешті зробивши гіджру (переселення), вивів вірних із суспільства невіри і жорстокості в землю віри й братерства, так і ми проходимо свій шлях, скидаючи по дорозі кайдани страху, жадоби, скупості, зради, ворожнечі та рабства. Ми духовно йдемо до нашої Землі Обітованої, що в нас під ногами, і на ній живемо. Нам разом із цілою нашою країною належить пройти духовний шлях очищення і звільнення.

Не зважайте на тих, хто тягне нас назад, до стабільного рабства. Там немає майбутнього. Там взагалі нічого немає, крім найбільшої мерзоти, що на неї здатна людська душа. Нам — не туди, нам треба вперед! І я переконаний, ми обрали правильний шлях.

За минулий рік зроблено дуже багато. Разом з усіма українцями, попри все, по цеглинці будуємо нашу країну. Нам тут жити, жити нашим дітям та онукам.

З новим 1437 роком за гіджрою!

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи