0

Християни, мусульмани, міграція та майбутнє Європи: запрошуємо на круглий стіл!

12313853_918221958269401_7526097864276304282_n«Майбутнє християнсько-ісламських відносин в Європі у контексті сучасних міграційних процесів» розглянуть вчені та спеціалісти в області релігієзнавства, суспільствознавства, філософії, а також чиновники, представники духовенства та громадянського суспільства 3 грудня 2015 року (четвер) на Міжнародному круглому столі. Особливі гості заходу — відомий громадський діяч та письменник з Німеччини Ахмад дон Денффер та доктор політичних наук з Познанського університету (Польша) Маріуш Маршевський.

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх, хто цікавиться даною проблематикою, завітати 3 грудня до конференц-зали Ісламського культурного центру Києва (вул. Дегтярівська, 25а, початок о 10:00) та долучитися до обговорення. Вхід вільний.

Організатори — «Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Духовне управління мусульман України «Умма» та Українська асоціація релігієзнавців — сподіваються, що цей круглий стіл стане першим з подібних заходів, направлених на покращення міжконфесійних та міжрелігійних відносин у нашій державі. Ініціатива виникла у світлі останніх подій у Європі, пов’язаних з притоком мігрантів із мусульманських країн, а також наростаючою хвилею ісламофобії через нещодавні теракти.

У програмі заплановано проведення вступної сесії, а також двох робочих панелей з доповідями учасників.

Чекаємо на вас!

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи