0

Повертайтеся живі! Ваші родини невпинно моляться про це!

f673cd90-716e-4dee-a6bc-582394de7e7f_292Від імені мусульман України висловлюємо щирі співчуття постраждалим, а також родинам загиблих і зниклих безвісти внаслідок аварії на нафтовидобувній платформі в Азербайджані. На момент прориву газогону внаслідок руйнування штормовими хвилями однієї з опор на платформі перебувало 63 працівники; 33 з них урятовано (постраждалих доправили до шпиталю), тіла п’ятьох працівників знайдено протягом останніх двох діб; доля ще 25 невідома.

Ми молимо Всевишнього, щоб душі тих, хто загинув, спочили з миром, а також про безпечне повернення бодай когось зі зниклих безвісти. Звісно, експерти скептичні щодо ймовірного порятунку інших людей, бо сильна течія вже віднесла людей майже на сотню кілометрів (приблизно на такій відстані було знайдено тіла чотирьох загиблих та уламки платформи), а море холодне, й штормовий вітер здіймає високі хвилі, але для Бога немає нічого неможливого. Якщо комусь не час померти, Господь дасть йому шлях до порятунку з найскрутнішого становища.

Також молимося за якнайскоріше одужання всіх, хто постраждав унаслідок цієї катастрофи. Просимо Бога зміцнити серця родичів покійний і дати їм терпіння, щоб вони гідно перенесли це випробування, адже пророк Мухаммад (мир йому і благословення) сказав:

«Якщо раба Аллага спіткає якесь нещастя, й він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього повернення! Боже, нагороди мене в моєму нещасті і дай мені натомість щось ліпше“, то Аллаг обов’язково винагородить цю людину в її горі і дасть натомість щось ліпше».

Ще він сказав: «Аллаг Усевишній каже: «Якщо Я заберу в Мого раба близького друга, а він покірно перенесе втрату, то нагородою йому від Мене буде тільки рай».

Воістину, Всевишньому належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій строк. Ми просимо в Нього пробачити покійним їхні гріхи й провини, вчинені через слабкість або незнання, і нагородити їх за добрі справи й гідних нащадків, позбавити їх мук могили й пекла та зарахувати їх до тих, кого Він утішить раєм у Судний день. Амін!

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи