0

Смаколики від київських мусульманок для бійців на передовій

смаколики бійцямУкраїнські мусульмани допомагають не тільки пораненим бійцям, навідуючи їх у шпиталі з домашніми обідами, але й тим, хто нині охороняє наш спокій на передовій. Так було й цього разу.

Усе почалося з мобілізації: боєць-мусульманин, що повертався до селища Піски в Донецькій області задля посилення особистого складу 93 окремої механізованої бригади, звернувся до ДУМУ «Умма» з проханням зібрати бодай трохи ласощів для бойових побратимів, бо на самих крупах і макаронах сидіти не просто невесело, але й не корисно. До того ж зимової пори хочеться зігрітися горнятком чаю або кави, а можливості влаштовувати манірні чаювання чи посиденьки за кавою немає, бо бійці виконують патрулювання — мусять усе носити з собою, отже чай у пакетиках, кавові стіки та порційний цукор дуже популярні.

передача захисникам На все мали кілька днів, через те мусульманки з волонтерського руху «Мар’ям» почали приносити хто що мав уже наступного ранку. Тут були халяльні м’ясні та рибні консерви, різноманітна овочева консервація, варення й джеми, сухофрукти, цукерки, печиво, перетерта з цукром малина, мед, вафлі, бублики та, звісно, безліч пакетиків чаю, кави й цукру.

Одна жіночка-християнка, що долучилася до акції, принесла навіть свіжоспечений бісквіт, щоб бійці поласували домашньою випічкою. Окрім того жінки також зібрали засоби особистої гігієни: станки для гоління, зубні пасти в маленьких тюбиках, зубні щітки, шампуні в дорожній тарі тощо.

передача на передовуУсе це розсортували, запакували та передали принагідним попутним транспортом воякові — наступного дня подарунки вирушили до селища Піски.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , , , ,

Схожі записи