0

Дуа під Аркою дружби народів за дітей — жертв збройних конфліктів

_MSJ7585Саме так ДУМУ «Умма» у співпраці з ВАГО «Альраід» відзначили Міжнародний день невинних дітей — жертв агресії 4 червня (минулої суботи). Пропустити таку важливу дату, коли в нашій державі й по цілому світу гинуть діти, означало би свідомо обмежити своє серце у співчутті та усвідомленні цього болю. Уважність до біди, горя інших людей — саме та якість, що має підсилювати наше поклоніння Всевишньому й піст у Рамадан (священний місяць розпочався наступного вечора).

_MSJ7536На щастя, столична влада з розумінням поставилася до нашого обґрунтування, й захід відбувся. Шкода, що прийшло менше людей, ніж ми сподівалися. Можливо, через те, що його було анонсовано лише за кілька днів перед тим. Можливо, через своєрідний ескапізм частини співгромадян, котрі сховалися у своїй мушлі й просто бояться поглянути на цю страшну реальність, бо дуже-дуже болить.

_MSJ7570Я вважаю, що цей день має бути важливим для кожної людини у світі, бо ми згадуємо дітей, котрі перебувають у зонах збройних конфліктів, і вшановуємо пам’ять тих, хто загинув… Я вважаю, що всі дорослі мусять пам’ятати: те, що десь точиться війна, і страждають діти — наша провина. Дитина не може сама себе захистити: вона маленька, вона слабка. Якщо гине дитина — це гріх, за який відповідають дорослі. І наш обов’язок — як людей і як мусульман — робити все, щоб у кожної дитини було безпечне, щасливе, сповнене мрій та планів дитинство.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи