0

Терор не відпускає Туреччину увесь Рамадан

DSC01950Цієї ночі, коли вірні намагалися всамітнитися в молитві, читанні Корану й згадуванні Всевишнього, хтось вирішив учинити протилежне: замість спокутувати гріхи скоїв жахливий злочин. Стрілянина й вибух у стамбульскому аеропорту Ататюрка забрали життя 41 особи (серед них 13 іноземців, зокрема, одна громадянка України), завдавши поранень різної тяжкості ще 230 (серед поранених так само є українці).

Від імені мусульман України висловлюю щире співчуття рідним і близьким людей, загиблих унаслідок теракту в Стамбулі.

Цей гріх і злочин учинено в останні дні священного для мусульман місяця Рамадан, коли вірні найбільше моляться й читають Коран, найсуворіше додержують посту, каються у своїх провинах і роблять добрі справи. Відповідно, гріховність скоєного злочину так само більша, ніж в інший час, адже Рамадан — це місяць добра, любові, добродійності й щедрості.

За попередніми даними, «почерк» теракту дуже нагадує злочини так званої «ІДІЛ» (дотепер ніхто не взяв на себе відповідальності) — і це зайвий раз свідчить про «ісламськість» цього самозваного угруповання, що без докорів сумління паплюжить Божі закони. На жаль, це вже не перший такий злочин, скоєний у Туреччині протягом благословенного Рамадану.

Молимо Всевишнього Аллага бути милостивим до загиблих, зцілити поранених і полегшити біль їхнім родичам і близьким.

Висловлюємо свій жаль і підтримку Туреччині й турецькому народові.

Окрім того, я особисто відвідав посольство Туреччини, щоби висловити своє співчуття.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи