0

Напад на Мечеть Пророка: таке враження, що терористи оголосили акцію «встигни якнайтяжче нагрішити у Рамадан»

5C8F16FB-51DF-441F-89C3-34B003ED5B72_cx0_cy27_cw0_w987_r1_s_r1Напад на Мечеть Пророка: таке враження, що терористи оголосили акцію «встигни якнайтяжче нагрішити у Рамадан»

Учора, коли ми готувалися вітати одне одного з завершенням Рамадану, місяця посту й каяття, світлого і сповненого духовністю попри всі негаразди земного буття, боляче вразила сумна новина про самовисадження терориста-смертника в місці, де здійснити молитву бодай раз у житті мріє чи не кожен мусульманин — Мечеті Пророка (мир йому і благословення) в Медині, що є другою святинею Ісламу.

За різними даними, загинули від 4 до 6 працівників служби безпеки святині, ще шестеро поранено. Жертв, за планом злочинців, мало бути набагато більше, але саме служба безпеки затримала підозрілого чоловіка, не давши йому пройти всередину, у натовп вірних, що зібралися на вечірню молитву, яка закінчувала день посту. Коли вбивця зрозумів, що здійснити задум не вдасться, він детонував вибухівку, сховану під одягом. Крім того, вибух пролунав на автостоянці між мечеттю і судом.

Господи, помилуй тих, хто врятував сотні й сотні прочан від убивці ціною власного життя, та втіш їх раєм! А щодо смертника, то навіть страшно уявити, яка тяжкою буде його кара, адже він помер, скоївши такий страшний злочин, без покути.

Таке враження, що терористи оголосили акцію «встигни якнайтяжче нагрішити у священний Рамадан»: терористичні напади здійснювалися протягом цілого місяця посту і всі — у країнах переважно мусульманських (у самій Саудівській Аравії, за даними МВС королівства, за червень було 26 нападів), а вчора ввечері, взагалі, напад (уперше!) скоєно на одну зі святинь Ісламу — Мечеть Пророка в Медині.

Це ще раз показує, що терористи пов’язані з Ісламом не більше, ніж на словах, адже їм байдуже, що це — останні хвилини чи дні (хоч би яким методом обчислення Рамадану вони не користувалися) священного місяця посту, що це — святиня Ісламу, що довкола — самі одновірці, які прийшли помолитися Всевишньому в це святе місце, де колись молився сам Пророк Мухаммад (мир йому і благословення). Це люди, що для них Пророк не авторитет, а його мечеть, що він свого часу назвав одним із трьох місць, до яких мусульманину варто їхати на прощу (інші два — Заборонена мечеть у Мецці та мечеть Аль-Кудс у Єрусалимі) — лише місце, де теракту набуде найширшого розголосу.

Бережи нас усіх Всевишній!

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи