0

Терористи зневажають усе, святе для мусульман: напад на священика у храмі

13669607_1062792230479039_3258550757555768763_nТерористи пробили чергове дно, порушивши ще один фундаментальний принцип Ісламу, що категорично забороняє нападати на культові споруди та вбивати священиків, ченців і людей, що перебувають у храмах. Я маю на увазі напад на католицький храм у Сент-Етьєн-дю-Рувре, коли під час меси двоє злочинців убили 84-річного священика Жака Амеля. Ми б дуже хотіли, щоб цей та інші злочини не пов’язували з Ісламом, адже такі дії цілком суперечать приписам Ісламу.

Цей злочин уже засудили мусульманські організації Франції та Європи. Ми, своєю чергою, засуджуємо цей гріх і злочин від імені мусульман України.

Заборонив завдавати шкоди культовим спорудам, вірним, що там моляться, ченцям і священикам особисто пророк Мухаммада (мир йому і благословення) — він із повагою ставився до християн, адже Всевишній Аллаг сказав у Священному Корані:

«І ти з певністю переконаєшся, що найближчі (через свою приязнь до вірних) — ті, що кажуть: „Воістину ми — християни!“ Так через те, що серед них є священики й ченці, і вони не величаються» (5:82).

Тобто, Господь наголошує, що найближча в духовному розумінні до мусульман є християнська спільнота.

Навіть під час війни пророк Мухаммад (мир йому і благословення) відряджаючи військо в похід, давав такі настанови: «У поході не ошукуйте й не будьте зрадниками! Не калічте й не катуйте! Не вбивайте дітей, старих, жінок і тих, хто молиться у своїх храмах, і ченців!»

Друг Пророка (мир йому і благословення) й перший халіф Абу Бакр, відряджаючи військо в похід, сказав: « Не вбивайте жінок, дітей і старих! Не рубайте плодових дерев, не руйнуйте храми християн та юдеїв, не вбивайте худобу! І ви знайдете, що деякі люди перебувають у храмах — не чіпайте їх, поки вони не воюють проти вас».

Таким чином, навіть під час війни храми, вірні та церковний клір, згідно з законами Ісламу, недоторканні. А в мирні часи й поготів. Але терористи не шанують Коран і настанови Пророка (мир йому і благословення). Вони зневажають усе, святе для мусульман, і своїми діями викликають ісламофобію, збурюють гнів проти мусульман. Ніхто не захищений від їхніх злочинів, навіть мусульмани.

Від імені мусульман України ми категорично засуджуємо напад на церкву та вбивство священиків і вірних, висловлюємо свій жаль і співчуття та маємо надію, що ми разом подолаємо це лихо.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи