0

З Днем Незалежності, Батьківщино!

З Днем незалежності!

Шановні українці, шановні брати і сестри! Від мусульманської громади України вітаю вас з 25 річницею незалежності України!

За чверть століття Україна екстерном пройшла шлях від боротьби за незалежність до Революції Гідності та війни за право на існування. Українці кров’ю та життями найкращих синів і дочок заплатили високу ціну за право мати свою державу. Тож нікому й ніколи не дозволено ставити під сумнів право на існування незалежної української держави, право на існування українського народу, право на свою державну українську мову, право на свою самобутню унікальну українську культуру. Ми нікому не віддамо свою гідність бути українцями.

Наша боротьба ще триває, нам ще належить повернути до единої соборної України наші окуповані Крим і Донбас. Це покликання випало на долю тих молодих українців, що народились або дорослішали за часів незалежності; вони знають, що мають свою державу, яку вони захищали, за яку вони боролися.

Не є таємницею, що ми з вами різні. Ми маємо різні духовні погляди, ми різного етнічного походження — але всіх нас єднає любов до нашої України, що є нашою Батьківщиною, до місця нашого щастя й наших мрій.

З Божої ласки Україна відзначить і пів-століття, і століття своєї незалежності. Наша країна посідатиме найпочесніше місце серед країн світу. Україну поважатимуть і захоплюватимуться нею. Нас ще чекає дуже багато справ з розбудови нашої держави.

Молю Всевишнього Господа дати мир, милість і багато щастя й радості Україні та українцям!

Муфтій Саід Ісмагілов

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи