0

Представники ДУМУ «Умма» в проекті «Діалог у дії»

13626570_517162581823442_2177013715949242141_nУчасті в Міжнародній школі «Діалог у дії» передував добір за результатами заповнених заявок та анкет із відповідями про свою діяльність і своє бачення проблематики проекту. Представники ДУМУ «Умма» цей етап успішно подолали, тож Олег Гузік, голова відділу зв’язків із громадськістю ДУМУ «Умма», узяв участь у роботі першої сесії Школи, що відбулася 5–9 вересня в Одесі, а імам мечеті Запоріжжя Мухаммад Мамутов братиме участь у наступній сесії — 4–8 жовтня в Рахові Закарпатської області.

Проект «Діалог у дії» виконує Науково-видавниче об’єднанням «Дух і Літера» у партнерстві з Українським центром ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності», Добродійною фундацією «Дитина дії та любові», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Національним центром «Мала академія наук України» та за підтримки Посольства Королівства Нідерланди.

Особливість проекту полягає в залученні представників релігійних громад України (християнських, мусульманських, юдейських та ін.), що, попри високу довіру населення (близько 70%, за останніми соцопитуваннями Центру Разумкова про релігійність за березень 2016, що провадили по всій Україні, крім окупованих територій Донбасу та півострова Крим), досить часто виключені з громадянського дискурсу й мусять діяти паралельно з громадськими організаціями.

Учасників обох етапів навчають основ теорії конфлікту, ненасильницького спілкування, методики «Не нашкодь», основ сприяння діалогу та проектного менеджменту.

В ідеалі кожна з представлених релігійних громад має обрати якусь проблему, конфлікт, стосовний саме до неї, та розробити — за допомогою професійного фасилітатора з проекту — шляхи розв’язання цього конфлікту.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи