0

Звернення щодо теракту в Дніпропетровську

Духовне управління мусульман України «Умма»
Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраід»
Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства»

27.04.2012 р.

Звернення

Тривожні події у Дніпропетровську сколихнули всю Україну: посеред робочого дня у місті пролунала серія вибухів, в яких було травмовано 29 громадян, в тому числі 9 підлітків.

Ми рішуче засуджуємо ці нелюдські аморальні акції, ким би вони б не були вчинені. Висловлюємо своє щире співчуття постраждалим та вимагаємо кваліфікованого, неупередженого та швидкого розкриття цих злочинів та покарання винних у їх скоєнні.

Якісь темні, інакше й не скажеш, сили вдалися до відверто терористичних акцій задля досягнення своїх корисливих та егоїстичних цілей. Під загрозу поставлені такі доленосні принципи і цінності українського суспільства, як соціально-політична стабільність, громадський спокій та безпека, повага до недоторканності людського життя, а також недопустимість завдавати шкоду здоров’ю населення хоч там з яких ідеологічних міркувань та прагнень.

Як тут не згадати віщі слова видатного українського поета Тараса Шевченка: «Схаменіться! Будьте люди, Бо лихо вам буде».

У Корані сказано: «хто вб’є людину не за вбивство або за [вчинене] нечестя на землі, той нібито убив увесь рід людський; той же, хто зберіг життя хоча б однієї людини, – наче весь рід людський зберіг від смерті» (5:32)

В цей важкий час ми звертаємось до всіх політичних сил, громадських організацій, релігійних об’єднань України, до всієї української громади із закликом зберігати спокій, рівновагу, не допустити дестабілізації суспільного життя, яка може дуже дорого коштувати нашій молодій державі.

Молимо Всевишнього про якнайшвидше загоєння фізичних та душевних ран постраждалих та про виваженість кожного з нас, котра дозволить уникнути взаємної недовіри, розбрату та ворожнечі. Ми просимо Господа благословити українську землю та встановити на ній мир, злагоду, стабільність та процвітання.

вул. Дегтярівська, 25-А, Київ-119
тел. (044) 490 9900, ф. (044) 490 9922
e-mail: info@arraid.org
www.arraid.org
www.umma.in.ua
www.islam.in.ua

Підшито до: Офіційні заяви Мітки: , ,

Схожі записи