0

Саід Ісмагілов: «Міграція — джерело потенціалу, а не проблем». Відео

DSC_0041_новый размерМуфтій Саід Ісмагілов та імам мечеті Ісламського культурного центру Львова Мурад Сулейманов узяли участь у міжрелігійному симпозіумі «Міграція крізь призму міжрелігійного діалогу: погляд юдаїзму, християнства та ісламу», що відбувся у Львові 8 грудня під егідою Духовного управління мусульман України «Умма» та Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

Захід мав на меті представити розуміння феномену міграції крізь призму трьох головних авраамічних релігій: християнства, ісламу та юдаїзму, тож на нього запросили представників релігійних спільнот, науковців-релігієзнавців, представників соціальних служб, громадських організацій, що допомагають вимушеним переселенцям, тощо.DSC_0059_новый размер

Мурад Сулейманов також узяв участь у церемонії врочистого відкриття симпозіуму, традиційно прочитавши аяти Священного Корану.

DSC_0056 (1)_новый размерМуфтій, своєю чергою, поділився своїм власним досвідом вимушеного переселенця та підтримав думку модератора першої секції, голови центру «Лібертас» Тараса Дзюбанського про те, що внутрішня міграція, у якій багато хто бачить джерело потенційних проблем (культурних, економічних, релігійних), насправді — джерело потенціалу. «Адже виїхали найактивніші, наймотивованіші, найенергічніші. У перспективі це — чудовий приплив нових сил, ініціатив і рішень для тих регіонів, що їх прихистили», — зазначив шейх Саід Ісмагілов.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , , ,

Схожі записи