0

Добродійний ярмарок на підтримку родин політв’язнів

21_000000«Не думай, що Аллаг не відає того, що чинять несправедливі. Він тільки дає їм відволоку до Дня, коли їхні погляди упнуться [в небеса]» (Коран, 14:42).

Це один з аятів, прочитаних муфтієм Саідом Ісмагіловим на відкритті добродійного ярмарку «Рука допомоги», що відбувся 11 грудня на підтримку дітей політв’язнів у Криму.

Фотовиставка родин сучасних українських політв’язнів, майстер-класи, ярмарок кримськотатарських страв і сувенірної продукції — кожен міг знайти щось на свій смак. Захід зібрав понад 41 тис. грн. Кошти розподілять між родинами ув’язнених кримців.

Утім, чимала, на перший погляд сума, не така й велика, якщо врахувати кількість родин, де батьків протиправно ув’язнено. Лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв каже, що найцінніше не сума, зібрана для кожної родини, а моральна підтримка цих людей.12_000002

«Вони мають знати що вони не самі, що народ разом з ними», — відзначив депутат.

Шейх Саід Ісмагілов у вітальній промові наголосив, що акцію пристосували до Дня захисту прав людини, «зокрема й в окупованому Криму, де ці права цілий час цинічно порушують».

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи