0

Вірні різних релігій мають частіше збиратися разом та активніше діяти

photo_2016-12-14_13-22-01Імам мечеті Ісламського культурного центру Дніпра Едґар Девлікамов, керівник відділу ознайомлення з Ісламом ВА «Альраід» Тарік Сархан і заступник голови ЖГО «Мар’ям» Тетяна Паламарчук узяли участь в обговоренні питань миротворіння в українському суспільстві. Захід було організовано міжнародним добродійним фондом «Карітас України», комісією з питань соціального служіння при Всеукраїнській раді церков та релігійних організацій, а також ГО Eleos-Ukraine.

12 грудня організатори зібрали представників організацій, активних у соціальному служінні, з метою допомогти їм покращити ефективність роботи. Такі заходи актуальні завжди, одначе тепер, коли в Україні безліч вимушених внутрішніх переселенців, а також чимало військовослужбовців, що після АТО мають адаптуватися до мирного життя, таких тренінги дуже потрібні. Бо неможливо допомогти людині знайти спокій, не розуміючи, що це означає особисто для неї, як саме вона це розуміє. Тож учасники не тільки ділилися досвідом соціального служіння, а й разом обговорювали питання миру, примирення, утихомирення, училися «читати» розмовника, щоби вчасно обійти чи згладити гострі моменти, допомогти людині їх подолати та знайти внутрішній спокій і рівновагу.

photo_2016-12-14_13-21-06Представники різних релігій та конфесій погодилися: треба частіше зустрічатися в такому форматі, щоб ліпше пізнати одне одного, обмінюватися досвідом, організовувати якісь спільні проекти. Тільки так українці бачитимуть, що заклики до примирення та порозуміння — не лише красиві слова з кафедр і мінбарів. Якщо релігійні лідери та соціально активні вірні покажуть власний приклад — його захочуть наслідувати.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи