0

Тепло допомоги мусульман

_U4A0952Уже другий рік поспіль німецька організація Muslime Helfen за сприяння Духовного управління мусульман України «Умма» провадить добродійну акцію «Тепла допомога», щоб підтримати вимушених переселенців із Криму та зони АТО. Торік роздавали харчові та постільні набори. А тепер зосередилися саме на теплі: альтернативою постільним наборам цього разу були огрівачі. Обирали самі вимушені переселенці під час попереднього телефонного опитування — кому що потрібніше.

_U4A0933Загалом організатори придбали 100 постільних наборів (подушка, ковдра та комплект білизни) та 50 огрівачів. Частину роздали в Києві минулої суботи, 28 січня. Решту роздадуть у Львові, Вінниці та Дніпрі.

_U4A0996Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов повідомив, що акцію відбувається на початку календарного року, взимку. «Сподіваюсь, усе, що роздамо в рамках цієї акції, піде на користь як нужденним у цьому світі, так і добродіям, що не лишають у біді своїх братів і сестер за вірою — цей добрий вчинок стане для них благом у Судний день», — додав він.

Люди розчулені, кажуть, що дуже чекали на допомогу, бо ця зима з її морозами та високою вологістю, а також постійні коливання температури з плюсової до сильного мінуса стали серйозним випробуванням для багатьох.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи