0

Зустріч у Мінмолодьспорту: співпраця держави та релігійних діячів задля розвитку молоді

DSC02432Наприкінці минулого тижня заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема зібрав представників церков і релігійних організацій, що працюють з молоддю. Серед інших у зібранні взяло участь і Духовне управління мусульман України «Умма».

Учасники заслухали доповідь пана Яреми про напрями діяльності Міністерства в молодіжній сфері, зокрема про заходи, що вже реалізовано чи буде розпочато найближчим часом, та обговорили можливі формати взаємодії держави з релігійними організаціями задля сприяння духовному і творчому розвитку української молоді.

DSC_2541_«Учасники зустрічі мають багато позитивних напрацювань у молодіжній сфері, у реалізації заходів та ініціатив для молоді. Утворивши спільну платформу взаємодії, ми отримаємо значно ефективніший загальний результат від наших дій», — наголосив заступник міністра.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про розвиток співпраці у волонтерстві, інформаційно-просвітницькій роботі з пропагування здорового способу життя, а також про спільну реалізацію заходів, що стосуються до внутрішньо переміщених осіб.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи