0

Ювілейне зібрання проекту «Сходи»

DSC_4876Імам Ісламського культурного центру Дніпра Едґар Девлікамов, а також імам громади вірян міста Кам’янське Віталій Оверко взяли участь у десятій, ювілейній, зустрічі релігійних діячів Дніпра у рамках проекту «Сходи».

Цього разу тема для обговорення була навіть більш глобальною, аніж на попередніх зустрічах: «Хто створив світ, і хто його руйнує».

DSC_4865Дніпровський імам розповів про ісламський погляд на питання: що Бог сотворив усе суще, та поставив людей намісниками на землі. Тобто, ми несемо відповідальність за своє ставлення до довкілля та суспільства, і це те, про що нас, серед іншого, запитають в Судний День.

Тому слід серйозно замислитися вже зараз — якою буде оцінка нашого внеску у загальний стан як планети, так і людства? Це буде конструктивний вплив, чи деструктивний? Ці питання має поставити собі кожен з людей.

DSC_4869По завершенню зустрічі, Едґар Девлікамов подарував авторові проекту Ігореві Суховому переклад Смислів Священного Корану українською мовою, а також книгу «Іслам в Україні: історія і сучасність» авторства українського сходознавця та релігієзнавця Михайла Якубовича — також українською.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи