0

Герої не вмирають: у Дніпрі відкрили алею пам’яті Небесної сотні та полеглих в АТО

DSC_6768Сьогодні вранці імам мечеті Ісламського культурного центру Едґар Девлікамов разом із тисячами дніпрян узяв участь у церемонії урочистого відкриття меморіального комплексу «Алея пам’яті Героїв Небесної сотні і загиблих бійців, учасників бойових дій на сході України». Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, духовні лідери помолилися за душі полеглих, а військові пройшли урочистим маршем.

isaАлея — парковий комплекс зі скляних стел зі світлинами понад 500 жителів регіону, що полягли під час протистоянь на Майдані та на фронті, боронивши українську державність. Біля кожного портрету полеглого воїна викарбувано не лише ім’я, а й шеврон військового підрозділу, де він служив. Є там і бійці-мусульмани, найвідоміший серед них — командир Міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва — Іса Мунаєв, що загинув у лютому 2015 року під Дебальцевим.

DSC_6676До комплексу тепер належать і пам’ятні кам’яні плити та чотири великі стели з фотографіями з передової, встановлені перед тим волонтерами біля облдержадміністрації.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи